Kipper.ee
https://foorum.kipper.ee/

Sügavusnäit
https://foorum.kipper.ee/viewtopic.php?f=4&t=10391
1. leht 1-st

Autor:  TREG [ Esmaspäev, 14 Mai 2018 22:12 ]
Teema pealkiri:  Sügavusnäit

Tere

Lowrance LMS522c seadmega selline probleem et kõikse aeg näitab sügavuseks 18,3m, vahet ei ole kas kuival maal või keset lahte, muudkui sama number vilgub. Kuidagi ei saa aru mis ta saada tahab, kõiki näite nullinud ja alumisi-ülemisi limiite muutnud aga ei midagi, ikka sama number vilgub. Mis jamaga tegemist võib olla?

Tänud abi eest!

Autor:  sults [ Teisipäev, 15 Mai 2018 00:37 ]
Teema pealkiri:  Re: Sügavusnäit

Madala ja sügava alarmid oled ikka välja lülitanud?

Autor:  TREG [ Teisipäev, 15 Mai 2018 07:56 ]
Teema pealkiri:  Re: Sügavusnäit

sults kirjutas:
Madala ja sügava alarmid oled ikka välja lülitanud?Madal on seatud 1 meetri peale ja sügav 50 peale. Aga see ei tohiks kiidagi jooksvat näidu "freezimist" mõjutada, vähemalt manual seda ei sedasta. Ja teistpidi, kui oleks seotud siis mis mõte oleks madala alarmil kui ta Tilgu slipil mulle ikka 18m näitab? Äkki selgitad veidi. Tänud abi eest!

Autor:  sults [ Teisipäev, 15 Mai 2018 16:05 ]
Teema pealkiri:  Re: Sügavusnäit

TREG kirjutas:
Madal on seatud 1 meetri peale ja sügav 50 peale. Aga see ei tohiks kiidagi jooksvat näidu "freezimist" mõjutada, vähemalt manual seda ei sedasta. Ja teistpidi, kui oleks seotud siis mis mõte oleks madala alarmil kui ta Tilgu slipil mulle ikka 18m näitab? Äkki selgitad veidi. Tänud abi eest!


Vaata, minul puudus info, millise sügavuse peale sul need alarmid seatud on. Käis läbi mõte, et järsku on mõlemad alarmid seadistatud selle 18 m peale ja kuni viibid madalamas/sügavamas vees kui 18 m, siis alarm vilgubki seal ekraanil.

Madala alarm peabki kisa tõstma, kui oled madalamas vees kui alarmi seadistatud sügavus, olgu see madal koht kas või Tilgu slipil.

Autor:  Mark [ Kolmapäev, 16 Mai 2018 23:55 ]
Teema pealkiri:  Re: Sügavusnäit

Kas kunagi on õigesti ka näidanud? Kas andur on menüüst leitav?

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/