Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 61 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 03 Juul 2008 10:35 
Eemal

Saaga hakkab vist lõpule jõudma.Aga päris kindel pole,sest EE post ei ole mu pakki veel tollist välja saatnud,kuigi lubas seda juba eile.Panen siis järjest kirja.
09.06 tellisin ära
10.06 oli raha arvelt maha võetud ja
tuli müüjalt meil,et nad on ikka väga rõõmsad,et ma nende käest tellisin
14.06 tuli USA postilt meil,et nad on saanud mulle saadetise,mille nad kohe teele panevad
21.06 saabus see USA kohe ja nad panid selle teele
26.06 saabus Eestisse ja läks tolli
27.06 küsis toll minult alusarvet,mille sai 30.06 hommikul,sest reedel polnud mind töö ja me ei saanud meili kätte.Aga ega see midagi muutnud ka poleks.
02.07 hakkasin ise huvi tundma,et kaua vee?Siis helistati mulle tagasi ja öeldi,et dok.ok ja homme võin postkontorisse marssida.
03.07 igaks juhuks helistasin üle,et kas ikka on jõudnud,kuna see saadetiste jälgimissüsteem mingit liikumist ei näidanud.Ja mida polnud,see on pakk.Nüüd toll selgitab ja mina ootan.
Lõpetuseks ei oska nagu midagi öelda.Et tänapäeval selline venitamine toimub,on mulle arusaamatu.Iseenesest reaalne transport on ju kiire.Koos naha ja karvadega 5 päeva.Aga kõik muu ei kannata kriitikat,ei Eesti ega USA poolne.Enda tööalaselt olen harjunud tarnega -2 päeva Euroopast.Kui läheb kolm,on juba kisa lahti.Äkki seepärast olen liiga kriitiline.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 61 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: