Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 87 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 04 Jaan 2012 11:50 
Eemal
Kasutaja avatar

AndresA kirjutas:
Tauri kirjutas:
bodzadaja kirjutas:
Ise vaatan Sony-ericsson experia active - aga aku numbrid masendust tekitavad.

olen ka seda vaadanud aga kas ooteaeg 335h ja kõneaeg ca 5h tähendab siis, et päevaga tühi?

ma sain miskist reviewst aru, et kui netikasutuse jms-ga üle ei pinguta, et siis võiks 2 ööpäeva pidada.

Mul kasutusel enamvähen sama suure akuga Eeriku Droid (Mini Pro).
Ning aku kommentaariks, et kui ära rootida, kõik Eericu poolt lisatud pask maha lasta, 3G, WiFi, SiniHammas, GPS hoida väljas (siis kui neid vaja pole), startup puhtaks, ekraani heledus maha jne. saab ilusti 3-4 päeva hakkama, oleneb palju rääkida.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 04 Jaan 2012 14:20 
Eemal

mul kahjuks pea2-3 tundi tööpäeviti jutuajamisi telefonis, mõnedel päevadel rohkemgi ja sinihammas käed-vaba jaoks läheks ka käiku. Vähemalt töö ja autosõidu ajaks. Tahtsin sonimit, aga pisut liiga ürgne menüü ja harjumatult ebamugav kasutada.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 04 Jaan 2012 16:13 
Eemal
Kasutaja avatar

Akuprobleem on ju ainult pisikeste paatidega. Kui armatuuris sigaretisüütaja olemas, siis võib ju osta ühe laadija paati. Ise panen kohe paati astudes telefoni laadima ja siis saab kasutada kõiki vidinaid (GPS, Wifi, BT jne).

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 04 Jaan 2012 20:43 
Eemal

Tegingi "rye" soovituse järgi ja ostsin Samsung GT-B2710 mobla ära.
Kes soovib lugeda selle mobla testimisest, vaadake internetis ajakirja"Digi" 2011. aasta jaanuari numbrit (www.digi.ee). Seal on artikkel "Uputasime ja kukutasime". Detsembri numbris valiti välja aasta parimad elektroonika seadmed ja see mobla sai aasta parima matkatelefoni tiitli.
Sain EMT poes katsuda ka Galaxy Xcoverit, aga poes öeldi, et vastupidiselt eelreklaamile kardab ta ikkagi vett.
Nende veekindlate ja põrutuskindlate seadmete merevette sattumisel tuleb nad pärast kuivale saamist lihtsalt magedas vees läbi loputada ja kogu lugu.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 04 Jaan 2012 21:36 
Eemal
Kasutaja avatar

Mul on ka Samsung 2710 ja siiani väga rahul. Kui panna peale veel selline pisike programmike nagu BaseNav, siis saab kasutada ka Oz-is kalibreeritud kaarte.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 04 Jaan 2012 22:58 
Eemal
Kasutaja avatar

See BaseNav tundub väga huvitav app.
Kas äkki kommenteeriksid nati pikemalt mis hea ja mis halb.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 05 Jaan 2012 00:02 
Eemal

Kasutan Samsung Galaxy xcoverit kuu aega. Mulle on ta jätnud suht süpaatse ja viisaka mulje, kui mõned pisiasjad välja jätta. Nimelt häirib ekraani välja lülitava lähedusesensori pikk viivitus aeg. Miinuseks võib veel tuua kaelapaela kinnitus koha puudumist. Telefoni uputada pole veel õnnestunud, aga ühe tõsisema kukkumise elas ilusti üle.
Nutikat telefoni valides oli mul kindel kriterium, et see peaks vett mitte kartma. Valikus olid ericsson xperia activ ja samsung. Liisk langes Samsungi kasuks, kuna tal on oluliselt suurem ekraan, ehki eerikupoeg tundus käes mõnusam. Aga eks kevadel merele pääsedes paistab, kui õigustatud mu valik oli....

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 05 Jaan 2012 14:27 
Eemal

Arvan, et te kõik juba teate seda saiti, aga igaksjuhuks viitan, et kui on vaja soetada mingit elektroonikavidinat ja tahate teada tema reitingut ja lugeda kasutajate või ekspertide kommentaare, vaadake saiti http://alatest.com/

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 10 Jaan 2012 11:10 
Eemal

Tänases "Postimehe" artiklis "Kõige ebaturvalisemad nutitelefonid" on juttu Bit9 koostatud nimekirjast.
Bit9 artikkel tervikuna http://www.bit9.com/files/Bit9Report_Sm ... es2011.pdf

Niipaljuks veel, et oma kogemuse põhjal ei tasu poodides moblade müüjate selgitusi võtta päris tõena, sest mudeleid on nii palju ja võibolla mõni üksik teab just selle mudeli kohta, mida ta ise kasutab, midagi täpsemat öelda. Tavaliselt kui mõne mudeli kohta midagi täpsemat küsid, on enamasti neist enamus mingit udu ajanud.
Kõige asjakohasemat infot saab ikka selle käest, kes seda mudelit on kasutanud või kasutab.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev, 10 Nov 2013 23:01 
Eemal
Kasutaja avatar

Uueks mänguasjaks sai soetatud CAT B15 , Esmamulje on väga hea, tundub vägagi pommikindel riistapuu olemas. Paistab, et peab vist plotteri ja autonavi maha müüma :D kuna see seade suudab mõlema funktsioonid täita.https://pood.tele2.ee/et/product/cat-b15

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 11 Nov 2013 00:32 
Eemal
Kasutaja avatar

B15...
Lugematu hulk mahakukkumisi (asfalt, betoon, muru, muda, liiv) - pole probleemi.
Lugematu hulk veelompi/loiku/kaussi jne jäämist/kukkumist/sattumist - pole probleemi.
Möödunud neljapäeval kukkus tosooli tüńni :!: - pole probleemi.
Võtsin välja ja rääkisin edasi.

Kaarel.
B15 õnnelik omanik alates kevadest 2013.a

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 11 Nov 2013 07:13 
Eemal
Kasutaja avatar

Loe ka siit kommentaare:

Ivo
Seda vinget värki(CAT B15) tahtsin osta kuu poolteist tagasi Norras. Nimelt siis oli vaja telefoni millel oleks dual sim kasutamis võimalus....Hakkasin siis näpima, panin sim kaardi sisse ja lülitasin sisse. Aega võtis vast 5 minutid enne kui pildi ette sai(üli kiire), ekraani kvaliteet selline nagui kõige esimesel puutetundlikul telefonil maailmas....menjuuu täis värdjas....jne. Nii aeglast telefoni mina veel polnud enne näinud. Küsisin müüja käest miks ta nii värdjas on? Müüja vastas et ei tea, lihtsalt on ja naeratas. Ütles veel et kuu pärast tuleb uus nokia dual sim-i kasutamis võimalusega.Tehku traktoreid edasi:)
5. oktoober kell 19:21 · Meeldib · 1
Marek
arvata võib et ega ta esinutikatega ei konkureeri. Mulle sümpatiseerivad korpuse andmed ja aku kestvus. Mudas ja padrikus kolajatele mõeldud teiseks telefoniks ja pole vajadust pea poole kallimat õrna asja soojapesu taskust õngitseda.
Igapäevasesse kasutusse ma siukest ei julgeks tahta. Mul oli samsungi xcover ja no lihtsalt väsisin ära aeglusest.
5. oktoober kell 20:03 via mobiililt · Meeldib · 1
Ave
Rebane suil ju aega küll!!!!
5. oktoober kell 20:32 · Meeldib
Jaanus
miks sa seda kiidad? peale hea aku, vee ja põrutus kindluse pole seal midagi erilist, isegi taskulamppi pole
5. oktoober kell 20:39 · Meeldib

Ivo
Ma ise kasutan sony acro s mis on ka vee kindel kuid tahaks midagi muud juba ja 2 sim kaardiga.
5. oktoober kell 20:46 · Meeldib

Marek
Aku ja korpus ongi vinged. Polnudki näinud veel et nutiliin nii tugevasse kesta oleks pandud. Kahju jah, et sisuga pole pingutatud. Usun et on palju kodanikke kes oma iphonet ei raatsi offroadile kaasa võtta kuna käsi pole kuskil pesta peale vintsitrossiga läbi muda ronimist või kahlakatega merikajahil kiviotsa koperdades ülepeakaela vette käid..

Mul ka acro s ja kestab ilusti. On ka mitu korda näoli asfaldile kukkunud. Mingil korral hakkas alumine plastikuriba eemalduma kukkumise käigus aga muud ei miskit.
5. oktoober kell 21:27 via mobiililt · Meeldib

Marek
Ja kui mõte lõpuni mõelda ja kui aku tõesti nii ilusti kestab ja korpus pommikindel siis see hobitelefon on kapipeal stardivalmis mitumitu aastat ning igapäevane korralik asi säilib muretult.
5. oktoober kell 22:56 via mobiililt · Meeldib

Ivo
Kas handsfree ei ole Sinu puhul parem lahendus?
5. oktoober kell 22:59 · Meeldib

Tigra Po
Jutt on ilus, kuid tegelikkus paraku teine. Ei kannatanud see robustik isegi meetri kõrguselt maha pillamist remondihinna prognoos: 180.- € vaata ka seda: https://www.lunatik.com/products/iphone-4s/taktik-extreme

7. oktoober kell 10:13 · Meeldib

Marek
Esimene pilk on järelikult petlik. Hf on tõesti mõistlik.
9. oktoober kell 22:21 via mobiililt · Meeldib

Tigra Poprõgun
Hf?
9. oktoober kell 22:26 via mobiililt · Meeldib

Marek
Handsfree

Viimati muutis Fuego, Esmaspäev, 11 Nov 2013 18:14, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 11 Nov 2013 08:10 
Eemal
Kasutaja avatar

poom kirjutas:
Paistab, et peab vist plotteri ja autonavi maha müüma :D kuna see seade suudab mõlema funktsioonid täita.

Ära sellega väga kiirusta! Telefonid täidavad neid funktsioone võrreldes päris asjaga üsna algelisel tasemel.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 27 Jaan 2014 23:43 
Eemal
Kasutaja avatar

Mark kirjutas:
poom kirjutas:
Paistab, et peab vist plotteri ja autonavi maha müüma :D kuna see seade suudab mõlema funktsioonid täita.

Ära sellega väga kiirusta! Telefonid täidavad neid funktsioone võrreldes päris asjaga üsna algelisel tasemel.

Autonavi juba läks :D Kui nüüd veel Opencpn-i ja CM93 kaardid peal jooksma saan (tundub, et on võimalik), siis olen juba päris rahul. Algelise tasemega ei ole päris nõus. Navionics jookseb, Garmin Streetpilot on võrreldav tavalise uuema Garmini autonaviga. Mulle hakkab see android päris meeldima :) Telefon on tõsiselt pommikindel! Võib täiesti rahulikult kraani all pesta. Aku kestvus on ka nuti kohta hea, minu tavakasutuses (olen muidugi närb kasutaja) peab ca 5 päeva.
Fuego poolt toodud negatiivne tagsiside oli perioodist kui seda müüdi vanema tarkvaraga, praegune android 4.1.2 JB jookseb vähemalt minu jaoks väga kenasti. Eks kõik oleneb muidugi kasutaja vajadustest. Minu eelistustes on järjekord selline:
1. Veekindlus
2. Põrutuskindlus
3. Aku kestvus
4. GPS
5. Ülejäänu on suht väheoluline...
Ah, jaa... helistada peaks ka saama :D

Miinusteks on taskulambi funktsiooni puudumine ja kaamera kvaliteet on tõsiselt s..t
Jahile jääb plotter, kuna Streetpilot merekaarte ei tunne ja plotteri display on mõnusalt suurem.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 28 Jaan 2014 07:14 
Eemal
Kasutaja avatar

poom kirjutas:

Aku kestvus on ka nuti kohta hea, minu tavakasutuses (olen muidugi närb kasutaja) peab ca 5 päeva.

Merel sisselülitatud 3G, bluetoothi ja GPS'iga kaart peal jooksmas, jääb sellest 5 päevast järgi 50 minutit.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 87 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: