Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 11 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Niiskuskindel sigaretisüütaja pesa
PostitusPostitatud: Teisipäev, 02 Sept 2008 19:14 
Eemal

Nii.. mure siis säärane, et äkki keski adub milline müügimees mulle säärast isendit lubada võib. automaailma netilehel pakutakse niiskuskindlat sigaretisüütaja pesa küll, kuid asja lähemal uurimisel selgus, et Tallinna laos seda enam ei ole ja mu tellimus ei jõudnud tulemuseni. samas kas tavalist sigaretisüütaja pesa on mõtet lahtisesse paati osta, seda ju saadaval küll..

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 02 Sept 2008 19:40 
Eemal

Uuri Alterist, seal veel hea see,et komplektis on pistik koos väljatulevate otstega.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 02 Sept 2008 20:55 
Eemal
Kasutaja avatar

Mina ostsin sellise vidina Ben Autotarve kauplusest, Pärnu mnt 232- Info Auto ja Amservi vahel. Tegemist küll mitte sigaretisüütaja, vaid 12v pistikupesaga, millel kummitihend ja kummist kork käib ka ette.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 02 Sept 2008 21:15 
Eemal
Kasutaja avatar

Autotarvete poodides on müüa katetega pistikupesi, kuid need sobivad ainult juhul kui plaanite selle kajutisse panna. Lahtisele paadile ikka ainult paadipoest.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 02 Sept 2008 23:02 
Eemal

Paun kirjutas:
Autotarvete poodides on müüa katetega pistikupesi, kuid need sobivad ainult juhul kui plaanite selle kajutisse panna. Lahtisele paadile ikka ainult paadipoest.

mille poolest erineb autopoes müüdav kummikorgiga pistikupesa paadipoes müüdavast? peale hinna loomulikult (ja teisele kummilutule on ntx marine peale pressitud)
üldsegi olen täheldanud, et niipea, kui toote nimesse ilmub sõna "marine" või "military" on hind 2-10x analoogse maise tootega võrreldes. teatud asjade puhul on see õigustatud, teatud asjad on 1:1 identsed.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 03 Sept 2008 07:45 
Eemal

Täpsustuseks minupoolt vihjatule,et tegemist ongi pistikupesaga millel pole süütajat ennast ,aga sealt saab tänu kaasasolevale pistikule kiirkorras ülimugavalt voolu võtta.Hind samuti täiesti mõistusepärane,maksis mäletamistmööda mingi 80-90 krooksu.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 03 Sept 2008 08:36 
Eemal
Kasutaja avatar

See Marine kiri ja mitmekordne hind on ikka põhjendatud küll :)
Sain ise aimu kui ehitasin toruraami. Odav oleks rauast teha olnud :) mitu korda kallim roostevabast.
Aga tuleb välja, et roostevaba pole ka kõige roostevabam...

Happekindel on roostevabast veel kallim, aga on suht mõnus lõpuks olla, kui asi on haljas ja jääbki haljaks.

Kasutan kummilutiga mittemarinet pistikut lahtisel paadil, peal on olnud kaks aastat - seni roostejälgi pole. Aga ostsin küll Thorest. Ja soolast on saanud need asjad ikka kohinal, aga teenivad.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 03 Sept 2008 09:05 
Eemal

Alteris olemas - hind sigaretisüütaja + pistik 80.-

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 03 Sept 2008 20:32 
Eemal

uurisin tartus veits ringi ja hetkel tellisin elfa elektroonikapoest endale sellise viguri. plastmassümbris ja kork ka küljes. mingi 127 eeku tühipaljas pesa. soolast ei saa, aga üritan ta kuhugi varjulisemasse kohta igaks juhuks installeerida
http://www.elfaelektroonika.ee/cgi-bin/ ... =42-012-32

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 04 Sept 2008 14:12 
Eemal
Kasutaja avatar

Mina ostsin Bauhofi autoriiulist omale süütaja koos pesaga. Hind 35kr. Auto küljes toimib juba 3-dat aastat. Kui süütajat seal pesas ei kuumuta, siis kestab see päris hästi. Sellise raha eest võib ju iseenesest iga hooaeg pesa välja vahetada ja soovi korral veel ühte varuks ka kaasas kanda. Kontrollige ainult, et kõik kontaktpinnad nii pesas kui ka pistikul puhtad oleks, sest üldjuhul esimene kehvast kontaktist ja/või ülekoormusest tingitud kuumenemine muudab metalli sisemist struktuuri piisavalt, et kontakte kõlbmatuks muuta.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 04 Sept 2008 19:01 
Eemal
Kasutaja avatar

Trutta kirjutas:
Paun kirjutas:

mille poolest erineb autopoes müüdav kummikorgiga pistikupesa paadipoes müüdavast? peale hinna loomulikult (ja teisele kummilutule on ntx marine peale pressitud)
üldsegi olen täheldanud, et niipea, kui toote nimesse ilmub sõna "marine" või "military" on hind 2-10x analoogse maise tootega võrreldes. teatud asjade puhul on see õigustatud, teatud asjad on 1:1 identsed.

"Marine" pistikupesad on korralikumast materjalist. Tavalise puhul on täiesti õnneasi millise pesa saad. Auto küljes (kuivas ruumis) kestavad küll aga paadis - eriti vee ja soola käes üldjuhul mitte.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 11 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid