Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 48 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev, 04 Mär 2012 22:54 
Eemal

Mul on iphonede jaoks paadis emt-st ostetud vutlarj mis näeb välja yksnparas kilekott, maksab 14,90 ja peab vett väga hästi. Käib paelaga kaela ja helistada kuuleb ka. Enamikes esindustes myygil.

Lahedam asi on http://www.navigatsioon.ee/GPS-seadmed/ ... s-iphonile , aga siin ei ole veel iphone 4 ja 4s jaoks head lahendust.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 13 Mär 2012 17:43 
Eemal
Kasutaja avatar

Huvitav millal Navionics oma softi uuele Ipadi resole vastavaks pordib.
Kui Navionics asja poindi ära tabab võiks suure resoga proge eest juba tunduvalt rohkem pappi küsida kui praeguse eest. 2048x1536 on 4 korda rohkem infi pildil kui seni ja tõenäoliselt muretseb järest rohkem kippereid sellise kas siis esimeseks, teiseks või ka kolmandaks plotteriks. Selle peal saaks ka juba päris arvestatavalt teekonda planeerida.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 13 Mär 2012 18:55 
Eemal
Kasutaja avatar

Ma mõtlen, et kui mingi tähis on ekraanil 4X väiksem, siis tekib nägemisega raskusi, inimvõimed sekkuvad...
See muidugi ei takista teist korda raha küsida :wink:

Aga 3Mpix/10'' pilt võib siidine olla küll.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 14 Mär 2012 10:17 
Eemal
Kasutaja avatar

See retina... kasutasin Navionicsit 3GS i peal ja iPhone 4 peal. Retina pikslihunnik ei nadnud midagi juurde, seda enam, et vee sees kilekotist tuleb läbi vaadata. Ikka zuumimine toob detaile.
Ipad 2 peal HD versioon töötab ka täiesti piisavalt, see resomajandus mingit lisaväärtust küll inimsilmale pakkuma ei hakka.
sama mis 22 tolline Full HD telekas, vabadage võrdlust.

Navionics võiks mõned asjad natuke lihtsamaks iseenesest teha ja mõnusa kasutusjuhendi kah.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 14 Mär 2012 10:21 
Eemal
Kasutaja avatar

Aijaa, see Navionicsi HD versioonis teekonna planeerimine ja eriti review on esmapilgul nii segaseks jäänud, et vee peal olen püüdnud teekonna anmeid lugeda (kogupikkus, kytusekulu jne) aga uuel versioonil pole ikka veel õnnestunud.
Püüan edasi, kui keegi ei õpeta või juhendit pole leidnud.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 25 Mai 2012 15:28 
Eemal

Kas keegi on endale hea veekindla ümbrise iPhone jaoks leidnud? Sooviks saada ostusoovitusi.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 25 Mai 2012 16:59 
Eemal

See toughcase, mida paar posti ülal reklaamisin, on päris hea 4s-iga ka. Kasutan igapäevaselt.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 25 Mai 2012 22:19 
Eemal

Mul on selline: http://www.ebay.co.uk/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280754033558&ssPageName=ADME:L:OC:US:3160

Tundub, et täitsa ok lahendus. Helistada saab, netis surfata ka. Vee alla pole tegelikult veel sattunud. Aga seni väga rahul.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev, 26 Mai 2012 10:37 
Eemal

Magellani kodulehel on kirjutatud, et Tough Case ei ühildu 4 seeria iPhonidega. Tellisin endale Ebayst Lifeproof ümbrise ära. Hind koos saatmisega Eestisse 70 USD. Kui kohal on siis katsetan ja kirjutan lähemalt.

Lisan ka mõned raja pildid oma viimasest purjetamistunnist Sailing purjetamiskoolis Delphia 24 sport jahiga. Päris lahe oli vahepeal, kui ei pidanud roolima või sooti hoidma kiirust ja merekaarti vaadata. Kasutan iSailori appi. Kuulsin, et paar päeva enne seda oli üks õpilane koos oma iPhoneiga üle parda käinud nii et selline ümbris on igati vajalik asi :)

Pilt
Pilt
Pilt[/img][/list]

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: iPad 3
PostitusPostitatud: Neljapäev, 31 Mai 2012 14:30 
Eemal

Navionics pakub iPad3 kahte kaarti - marine HD u 60 € ja marine 19.9 €. Kas see HD on siis nii palju parem, et 3X rohkem € selle eest anda? On kellelgi kogemusi?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 31 Mai 2012 16:17 
Eemal
Kasutaja avatar

Mulle tundub, et Marine HD on IPad 2 resole tehtud rakendus ja Marine on Iphone 3 resole tehtud rakendus. Pakun, et kumbkki nendest ei kasuta IPad 3 reso ära.
Kui tahad seda igaks-juhuks tagavaraks, ehk ei plaani kasutada peamise navigatsioonivahendina, siis eelmisel suvel Soomes sain ilma selle HD versioonita hakkama küll.
Kui aga soov peamise vahendina kasutada, või kodus diivani peal unistada ja teekonda koostada, siis ikka HD on seda hinnavahet väärt.
Minu teada peaks muus osas sama olema, ainult reso vahe.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 31 Mai 2012 21:19 
Eemal

tänud! hakkan kohe HD testima. Mul iPhone peal marine olemas. Olen seda peamise seadmena kasutanud ja Läänemerel igal pool hästi hakkama saanud. Ekraan muidugi iPadiga võrreldes liiga pisike, sestap ka iPad sai soetatud. IPhonel on vaja liiga palju pidevalt zoomiga. Ei näe kuhu sõidad lõpuks jne. Alusel on olemas ka korralik uus plotter aga selle pilt on kehva + kasutamise iPadiga võrreldes korrades keerulisem ja aega nõudvam. Kas Eestis kusagilt iPadile seda kuuli/veekindlat kesta ka osta saaks? Suvel Prantsusmaal nägin ja näppisin aga ei raatsinud osta :(

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 11 Juun 2012 11:52 
Eemal

Lifeproof ümbris kohal. Tellisin eBayst firmast JMBatteries. Hind koos saatmisega 56€ ja kohal oli 5 päevaga. Tõeliselt mugav ja kerge ümbris ja sobib hästi ka igapäevaseks kasutamiseks. Paadis oli pilt selgem kui kaitsekilega. Väga hästi oli päikese käes ja päikeseprillidega merekaart näha. Väga hea omadus paadis kasutamiseks on võimalus laadija ilma ümbrist ära võtmatat külge ühendada.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 01 Aug 2012 13:27 
Eemal

Ehk sobib siin teemas ka iPhone jaoks üks veebiäpp, mis mu sõber tegi. Siin on kõik Eesti sadamad, mis nautilus.marine.ee aga telefonis ka offline nähtaval kujul, kui netti merel pole. Tasub tõmmata home screenile ja sadamakontaktid on alati telefonis kaasas. Asine.
http://estports.appspot.com/

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 01 Aug 2012 19:48 
Eemal
Kasutaja avatar

Henno kirjutas:
Ehk sobib siin teemas ka iPhone jaoks üks veebiäpp, mis mu sõber tegi. Siin on kõik Eesti sadamad, mis nautilus.marine.ee aga telefonis ka offline nähtaval kujul, kui netti merel pole. Tasub tõmmata home screenile ja sadamakontaktid on alati telefonis kaasas. Asine.
http://estports.appspot.com/

Pole küll Iföönide eluga kursis, kuid tegemist on webäppiga siis vaatamiseks vajalik interneedus, kui just browseris ei saa salvestada Offline vaatamist.
Kena näeb ikkagi välja (ka Andoidiga), tubli töö!

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 48 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: