Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 20 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev, 16 Jaan 2011 03:48 
Eemal
Kasutaja avatar

Et... .

Vea kirjeldus lihtne. Ei leia satte.
Avasin GPSMAP® 60CSx.
Võimalik viga:
a) antenni pistik
b) mälu patarei

Avamine 10 minutit.. et tihendid terveks jääks jne.
Ja siis selgus tõsiasi, et tõepooles ei patarei ega pistiku vahetus ei aita.
Siia sai ka veel lisana kulutatud tunnike tööd.

Kas kunde tahab maksta töö eest ?? Loomulikult mitte.
Kas kunde tahab maksta materjalide, pistiku ja patarei eest ?? Loomulikult mitte.

Siit moraal. Parem ära torgi, heategevus ei tasu ära.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev, 16 Jaan 2011 21:58 
Eemal
Kasutaja avatar

Mulle tundub, et aitamisele seab piirid korra abistatava töllaka otsa sattumine. Püüad midagi teha ja kui mittetöötavast asjast siiski asja ei saa, siis töllakas sõimab ja mustab sind peale seda neli aastat.

Ma olen aidanud vahel inimest klausliga, et see asi võib nii puhta pekki minna. Kui ta sellega selgelt nõus pole, siis pole mõtet aidata.

Kaubamärgi esindajana muidugi ehku peale aitamist endale enam lubada ei saa. Väike ausus on oluliset ägedam siin.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 17 Jaan 2011 02:19 
Eemal

Olgu, proovin siis puust ja punasemaks. Noh, eks ma ju mõistan teie väiteid küll, et pole probleemi, pole mingit jama. Aga mulle tundub, et ühe firma esindaja peaks jätma mulle, selle firma toote kasutajale, mulje, et ma olen teinud õigesti, et valisin nende firma toote. Isegi siis, kui see toode on kõige hullem juust, mida nende firma üldse kunagi tootnud on. Aga mul ei teki sellist muljet kui mulle antakse mõista, et ma olen ikka eriline loll, et ma sellise asja üldse ostsin, oleks ikka 10x kallima ostnud, küll me siis aitaks. Siin ei olnud üldse küsimus selles, et kuule onu, tee palun mu mänguauto rattad terveks, vaid olles mõisnud, et kuskilt mujalt ei saa uut ekraani, kui ainult Garmin Ameerikast 5000 krooni eest, tellisin ma vastava jupi eBayst (hulkuri abiga, aga miks ei või too sama firma esindaja see olla, kes soovitab?) ja ma küsisin Garmini esindajalt, et kas ta ütleks mulle kuidas ma ekraani ilma gepsu lõhkumata kätte saaks, siis tema vastas, et tema ei tea, nemad seda ei tee. No ma hästi ei usu, et sama mees, kes teise gepsu lahti võttis ja tööle pani, seda gepsu ei oska lahti teha. Siin on tarvis ainult näpuotsaga tavalist inimlikku, heatahtlikku abivalmidust ilma igasuguse hirmuta töllakate abistatavate, proffessionaalse au ja kes teab mille ees veel. Ma oleks oodanud midagi sellist, et vaata, seal on paar naga, millega pead olema ettevaatlik, et need puruks ei lähe. Paned kruvikeeraja ettevaatlikult sinna vahele ja keerad õrnalt ja teiselt poolt ka. Või veel parem, et tule siit läbi ma näitan. Kas Dilinger ja Peeter tõesti arvavad, et ma oleks hiljem sõimand, et pagana jobu miks Sa mulle näitasid, kuidas see õigesti lahti käib, nüüd mul on jälle töötav geps ja näitab ilusti pilti? Kõlab ju veidralt? Küll aga oleks selline juhendamine säästnud ehk ühe lintkaabli pistiku ja paar plastiknaga, mille olemasolust ma enne nende purustamist teadlik ei olnud. Meie teenindustele on väga omane selline proffessionaalsuse taha peidetud ignorantne ükskõiksus. Kuidagi ruttu on meelest läinud ajad, kus ei tea millest kõik valmis meitserdati. Nii nagu ütleb rahvatarkus, et ei ole lahendamatuid probleeme, on ainult hambutud lahendused, mis on üheks heaolu ühiskonna paratamatuseks.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 17 Jaan 2011 09:50 
Eemal
Kasutaja avatar

Sina vaevalt larmama oleks hakanud, aga ega nad sind ei tunne ju. Ja neil kaiakse palju, usu mind.
Ja ma arvan, et nad toesti lahti pole seda asja kunagi votnud.
Suhtumine neil igatahes on vagagi osavotlik ja nad teevad teinekord rohkem kui peaks

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 17 Jaan 2011 15:39 
Eemal
Kasutaja avatar

Saan teemaalgataja loost hästi aru.

Minu vastus pole küll täpselt teemasse, aga tahaksin ikkagi kirjutada oma kogemusest Garminiga.

Ostsin seadme ja ostsin kaardi. Viimane on minu meelest tarkvara mitte riistvara.

Sõber vajas kepsu oma reisil. Kaardi jättis maha, kepsu võttis kaasa. Keps kukkus järve põhja, kaart oli alles.

Sõber ostis tagasi tulles asemele uuema mudeli, sest vanemat enam ei müüdud.
Tänu taevale, kaart oli mu ju olemas, mõtlesin!

Hakkasin seda siis uude kepsu passitama: andmekandja ei sobinud. No läksin Garminisse, et oleks vaja sama kaarti väiksemal kandjal. (Tõepoolest, nende turvalukud ei võimaldanud seda kaarti kopeerida, vähemasti mitte minusugusel võhikul.)

Ja mis siis selgus! Osta aga uus kaart! 2900 krooni maksin. Ja usun, et ma olin üks viimaseid, kes selle ausalt ostis, sest see on ikka koletuma kallis. Kardan, et enamik siinseid kasutajaid on ammu leidnud mingi odavama mooduse kui Garminit nuumata...

Nii et teadke, kui teil ikka seadmega midagi juhtub ja tahta nö aus olla, peate valmis olema, et tuleb ka uus kaart osta.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 20 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid