Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 80 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 04 Dets 2013 16:42 
Eemal

Centrafuse Localizer pole ka tegelikult hea lahendus:

Tsiteeri:
Limitations:

The number of active satellites and signal strength is simulated. It DOES NOT represent the quality of the actual GPS/GNSS signal and is provided for protocol compatability only.

Under NO circumstances should this product be used for precision navigation. It is provided "as-is", and intended for recreational use only. No warranty is given or implied as to the accuracy or availability of location information.

Lahenduseks oleks kui OpenCPN arendaja lisab Location API toe nagu Oziexploreri arendaja tegi.

PS. (5 minutit hiljem). Lahenduseks võiks olla ka see. Kes katsetab, andku teada.

http://www.klubko.net/en/2013/09/opencpn-on-windows-8/

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev, 09 Veebr 2014 15:16 
Eemal

Tee või tina, aga mina asukohta näitama ei saa. Olen proovinud neid kõiki väljapakutud varjante. NMEA debug aknasse jookseb ilusti info gps sensorilt, aga programm näitab mu asukohaks ikka nullmeridiaani.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 10 Veebr 2014 11:48 
Eemal

udupump kirjutas:
Tee või tina, aga mina asukohta näitama ei saa. Olen proovinud neid kõiki väljapakutud varjante. NMEA debug aknasse jookseb ilusti info gps sensorilt, aga programm näitab mu asukohaks ikka nullmeridiaani.

Kas GPS ikka näeb reaalset taevast või toimetab toas demo režiimil. Kui toas siis NMEA lauseid küll näeb aga opencpn ignoreerib neid. Kui saad siis postita veidi NMEA debug akna sisu.

Viljar

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: OpenCPN (ChartPlotter Navigator)
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 26 Mär 2014 16:55 
Eemal

Mul oli nüüd vahepeal aega sutsuke tegeleda tahvli ja opncpn-i paaritamisega. Centrafuse localizeriga sain rakenduse asukoht näitama. Localizeriga sain asja käima nii, et andsin käivitades sellele programmile administraatori õigused. Aga kuna see programm tasuline, siis seda osta ei raatsiks... GeolocationTCP -ga asi ikka ei toimi. Paigutab mind null meridiaanile Postitan siis pildi debug aknast:

Manused:
CAM00484.jpg
CAM00484.jpg [ 635.83 KB | Vaadatud 1688 korda ]
Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: OpenCPN (ChartPlotter Navigator)
PostitusPostitatud: Reede, 18 Juul 2014 21:21 
Eemal

udupump kirjutas:
GeolocationTCP -ga asi ikka ei toimi. Paigutab mind null meridiaanile Postitan siis pildi debug aknast:

Kontakteeru GeolocationTCP arendajaga ja saada talle oma debug.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 80 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: