Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 28 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 06 Dets 2013 13:35 
Eemal
Kasutaja avatar

Kas veel lihtsam pole seda juba olemasoleva riistvara baasil lahendada? Mõõta tuule poolt tekitatud müra telefoni/tahvli mikrofonis ja korreleerida see tuule kiirusega :D Võimalik muidugi, et niisugune rakendus on juba kusagil Google Play's või Apple Store's jne olemas... ;)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 06 Dets 2013 13:40 
Eemal

pingviin kirjutas:
Kas veel lihtsam pole seda juba olemasoleva riistvara baasil lahendada? Mõõta tuule poolt tekitatud müra mikrofonis ja korreleerida see tuule kiirusega :D Võimalik muidugi, et niisugune rakendus on juba kusagil Google Play's või Apple Store's olemas jne olemas... ;)

Sellised rakendused on olemas, mõõtmistäpsus on väga küsitav väärtusega, olen oma katsetustes saanud 10m/s puhul tulemuseks 4-16m/s sõltuvalt taustamürast jne.

Siin tuleb eristada nüüd erinevaid vajadusi. Kui enamuse jaoks piisab tõesti sellisest "kirvetäpsusest", siis Shaka kasutajate seas on väga palju inimesi kes kasutavad meie seadet nt. teadustöös (laborid, ülikoolid), päästetöödel (USA, Austraalia metsatulekahjud), pillide häälestamisel (küll mitte tuult aga termomeetrit), ventilatsiooniseadmete kalibreerimisel jne kus on vaja väga täpseid tulemusi. See nimekiri on väga pikk ja pikeneb ajaga kui kuuleme aina rohkem ja rohkem endagi üllatuseks kuidas meie seadet tegelikult kasutatakse.

Igaleühele oma.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 06 Dets 2013 13:49 
Eemal

Tänan kiire ja põhjaliku vastuse eest :)

Kui mul oleks sellist toodet vaja, siis valiks pigem Shaka ikka.

Need Vaavudi suured kopsikud tuulemõõtmisel tunduvad juba ebamugavad, kuid selle pluss jälle, et ei pea täpselt vastutuult olema.

Aga edu teile müügis & arenduses!

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 06 Dets 2013 13:51 
Eemal
Kasutaja avatar

Miks see hea on, et avakuval on Android seadmele hinnaks: €54.90 kuid ostukorvi pannes on hinnaks: $69.90 Kas süsteemis väga raske erinevatel lehtedel sama rahaühik kuvada?
Samuti ei saa kindel olla, et ta minu seadmega ühildub ja ei leidnud ka kohta, kuhu allahindluskood sisestada, seega jäi ost/eeltellimus sooritamatta :(

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 06 Dets 2013 13:58 
Eemal
Kasutaja avatar

Mul on hoopis see mure, et tahaks Shakat "toetada" aga ma pole miskine veebiostja. Koos koodiga näitab mulle hinnaks $62.91
.. including $10.49 taxes.
.. including $6.99 in discounts
ehk siis jämeda ~55 eurorubla, paneks kaks kupüüri kõrvale, ulataks kellegile, teeks kasvõi lihtsalt ülekande aga ei saa. Või olen loll??? No lihtsalt liiga vanakooli mees, ei toimeta peipallide ja muude asjadega ning isegi ei saa aru, misasi see krediitkaardi turvakood on (kuigi miskine visa-asi mul ju on...). Arve, ülekanne, puhas sula - sellest saan aru. Just eile sain elu esimese veebiostu (mis tuli Võru poest) Elionist kenasti kaubakapist kätte aga seal on ostmine isegi mulle arusaadav ;)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 06 Dets 2013 14:10 
Eemal

kussu kirjutas:
Miks see hea on, et avakuval on Android seadmele hinnaks: €54.90 kuid ostukorvi pannes on hinnaks: $69.90 Kas süsteemis väga raske erinevatel lehtedel sama rahaühik kuvada?

Kahjuks jah :( Kasutame mitmeid erinevaid teenusepakkujaid kes pole väga Eesti-(Euroopa-)kesksed ja kelle peamiseks arveldusvaluutaks on USD. Aga tegeleme parema lahenduse leidmise nimel.

kussu kirjutas:
Samuti ei saa kindel olla, et ta minu seadmega ühildub ja ei leidnud ka kohta, kuhu allahindluskood sisestada, seega jäi ost/eeltellimus sooritamatta :(

Mis seadmega on tegu?

Allahindluskoodi saab sisestada makselehel. Anna teada kui leia seda.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 06 Dets 2013 14:16 
Eemal

PriitV kirjutas:
Mul on hoopis see mure, et tahaks Shakat "toetada" aga ma pole miskine veebiostja. Koos koodiga näitab mulle hinnaks $62.91
.. including $10.49 taxes.
.. including $6.99 in discounts
ehk siis jämeda ~55 eurorubla
,
$69.90 on tänase kursiga 51.15 Eurot ;) Allahindlusega tuleb hinnaks ca 46.05 eurot.

PriitV kirjutas:
… paneks kaks kupüüri kõrvale, ulataks kellegile, teeks kasvõi lihtsalt ülekande aga ei saa. Või olen loll??? No lihtsalt liiga vanakooli mees, ei toimeta peipallide ja muude asjadega ning isegi ei saa aru, misasi see krediitkaardi turvakood on (kuigi miskine visa-asi mul ju on...). Arve, ülekanne, puhas sula - sellest saan aru. Just eile sain elu esimese veebiostu (mis tuli Võru poest) Elionist kenasti kaubakapist kätte aga seal on ostmine isegi mulle arusaadav ;)

Aga palun, lepime kohtumise kokku ja võid sulas ka arveldada. Samuti vajadusel võin arve numbri anda ja võid ülekande teha ning saadame ELSi või Smartposti vmt'ga. Kahjuks oled sa arvatavasti vähemuses (vähemalt meie klientide hulgas) ja sularahaga toimetamine ning "käsitsi" logistika on meie mahtude juures mõeldamatu. Eestis teeme ikka hea meelega erandeid kui keegi soovib ainult.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 06 Dets 2013 14:26 
Eemal
Kasutaja avatar

Jens kirjutas:
Eestis teeme ikka hea meelega erandeid kui keegi soovib ainult.

Ma nüüd ei tea, kas ja kui raske oleks teha üks eestikeelne lehekene, sinna nupp "soovin osta", see saadab arve emailile, mina ja paljud teised kannavad üle ja ongi olemas... Ok, ma võin kolm kord anädalas SInu tiimikaaslasele vajaliku summa üle anda, Sina annad Andrile uuel aastal vidina ja mina saan selle kenasti koolis kätte ;)

Ehk ma pean JÄLLE rõhutama: kurat, miks Te MÜÜA ei taha??? Kasvõi kipper.ee veebipoe kaudu. Miks Te sunnite meid mingite kuramuse tundmatute riikide ja inimestega arveldama kui meil on siinsamas OMA mees koos poega olemas??? Ma olen nõus maksma ka 50 rubla, kui ma selle saan kipper.ee veebipoe kaudu tehtud...

Ühesüõnaga, panen papi kõrvale ja loodan jaanuaris Andri käest vidina kättesaada. See on siis minu Tellimus!

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 06 Dets 2013 14:27 
Eemal
Kasutaja avatar

Jens kirjutas:

Mis seadmega on tegu?

Seadmeks siis tänase õhtu seisuga LG G2 kuid vaadates, et LG Nexus 4 toetatud siis loodan, et ka minu uus "kunstneer" saab toetatud.

Soovitus, kui kaup reaalselt olemas, pange ka ebay müüki (see ei ole raketiteadus), saab ilusti olemasoleva kontoga ja PayPal asju ajada. Aga kodumaale vast....... osta.ee ja saab ka ksf! PriitV endale tavalise panga kaardiga sealt ostetud.

Kusimus ka, et kuna oman rohkem seadmeid, nii Android telefon ning Android tahvel kui ka IOS tahvel siis kas saaks tulevikus ainult 1 seadmega hakkama, ning kas võib kasutada n.ö. 3,5mm kaablit pikenduseks? (panen kaabliga õue ja föön on toas)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 06 Dets 2013 14:37 
Eemal

PriitV kirjutas:
Jens kirjutas:
Eestis teeme ikka hea meelega erandeid kui keegi soovib ainult.

Ma nüüd ei tea, kas ja kui raske oleks teha üks eestikeelne lehekene, sinna nupp "soovin osta", see saadab arve emailile, mina ja paljud teised kannavad üle ja ongi olemas... Ok, ma võin kolm kord anädalas SInu tiimikaaslasele vajaliku summa üle anda, Sina annad Andrile uuel aastal vidina ja mina saan selle kenasti koolis kätte ;)

Ehk ma pean JÄLLE rõhutama: kurat, miks Te MÜÜA ei taha??? Kasvõi kipper.ee veebipoe kaudu. Miks Te sunnite meid mingite kuramuse tundmatute riikide ja inimestega arveldama kui meil on siinsamas OMA mees koos poega olemas??? Ma olen nõus maksma ka 50 rubla, kui ma selle saan kipper.ee veebipoe kaudu tehtud...

Ühesüõnaga, panen papi kõrvale ja loodan jaanuaris Andri käest vidina kättesaada. See on siis minu Tellimus!

Oehjah, hakkab pihta …

Aga proovin siis lihtsustatult seletada. Ööpäevas on loetud arv tunde, mina töötan väga suure aja sellest ajast, sellest 99.95% on seotud müügiga välismaale. Juhul kui kasutan kasvõi tunni-paar ajast eestikeelse lehe tegemise peale ning erilahenduste (makselahendused, logistika), siis tänu selle jääb arvatavasti päris märgatav osa põhiturgude müügist ära. Lihtne matemaatika.

Ma pole Eestisse müümise vastu, otse vastupidi, Eesti on ainuke turg kuhu teeme selliseid pakkumisi ja pakume tasuta kättetoimetamist jne. Sinulegi pakkusin, et ütle kuidas soovid ja korraldan ära. Nüüd hakata ropendama … ja seletama, et kuidas mina peaks teadma kus ja kellega sina läbid, kahjuks pole hiromant.

Kuna sa väga hästi tead kuidas asjad käivad, siis pakun välja, läheme lõunale ning sa saad valgustada meid kuidas saaksime enda müüki korraldada ja kasvatata. Hea meelega kuulame targemaid ja kogenenumaid. Kui sinu ideedest kasu on, siis võime su tulevikus ju tööle võttagi ;)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 06 Dets 2013 14:39 
Eemal
Kasutaja avatar

pingviin kirjutas:
Kas veel lihtsam pole seda juba olemasoleva riistvara baasil lahendada? Mõõta tuule poolt tekitatud müra telefoni/tahvli mikrofonis ja korreleerida see tuule kiirusega :D Võimalik muidugi, et niisugune rakendus on juba kusagil Google Play's või Apple Store's jne olemas... ;)

Olen ka katsetanud, tulemused on rohkem kui kahtlased :D
Proovi ise järgi: http://peep.prants.ee/apps/wmeter.apk
Tegemist selle äppiga: https://play.google.com/store/apps/deta ... .windmeter

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 06 Dets 2013 14:56 
Eemal

kussu kirjutas:
Jens kirjutas:

Mis seadmega on tegu?

Seadmeks siis tänase õhtu seisuga LG G2 kuid vaadates, et LG Nexus 4 toetatud siis loodan, et ka minu uus "kunstneer" saab toetatud.

G2 kahjuks hetke seisuga ei tööta, küll aga töötab Optimus G. Teeme täpsustava testi lähiajal, annan siis tulemustest teada.

kussu kirjutas:
Soovitus, kui kaup reaalselt olemas, pange ka ebay müüki (see ei ole raketiteadus), saab ilusti olemasoleva kontoga ja PayPal asju ajada.

Ebay.com lubab müüki panna ainult USAs juriidilist keha omaval ettevõttel. Otse me sinna pannud ei ole, küll aga see meie partnerite kaudu seal saadaval. Samuti väga paljudes muudes kohtades.

kussu kirjutas:
Aga kodumaale vast....... osta.ee ja saab ka ksf! PriitV endale tavalise panga kaardiga sealt ostetud.

Mis te arvata mitu inimest reaalselt sealtkaudu ostaks? Jätame kõrvale Kipperi kasutajad, kes on infot siitkaudu saanud ja teavad, et millega tegu. Ma mõtlen "inimesi tänavalt".

kussu kirjutas:
Kusimus ka, et kuna oman rohkem seadmeid, nii Android telefon ning Android tahvel kui ka IOS tahvel siis kas saaks tulevikus ainult 1 seadmega hakkama, ning kas võib kasutada n.ö. 3,5mm kaablit pikenduseks? (panen kaabliga õue ja föön on toas)

Shaka Weather Station töötab nii Android kui iPhone peal.
Shaka Wind Meter on mõlema platvormi jaoks hetkel eraldi, tulevikus tuleb arvatavasti versioon mis töötab mõlemaga.

Pikendusega töötab küll, küsimus kaabli kvaliteedis ja pikkuses ning telefonis mida kasutatakse, puhtalt katsetamise koht. Shaka seade kannatab küll vett aga mõõtmine ei pruugi töötada kui seade ligemärg.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: Shaka tuulemõõtja
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 07 Apr 2014 22:20 
Eemal

Shaka’l on nüüd olemas ka esialgne Androidi app. Hetkel on toetatud seadmete hulk piiratud, kuid vastavalt huvile ja võimalustele lisame nimekirja uusi seadmeid.

http://shakaon.net/download/

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 28 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis