Kipper.ee
https://foorum.kipper.ee/

Veeteede Amet soovitab: veebipõhine kaardirakendus NUTIMERI
https://foorum.kipper.ee/viewtopic.php?f=4&t=9608
1. leht 1-st

Autor:  Veeteede Amet [ Laupäev, 09 Juul 2016 12:25 ]
Teema pealkiri:  Veeteede Amet soovitab: veebipõhine kaardirakendus NUTIMERI

http://gis.vta.ee/nutimeri/
Laupäeval algava Muhu väina regati puhul tuletame kõigile meelde, et Veeteede Ameti arendatav NUTIMERE rakendus (hetkel testversioon) on hea vahend navigatsioonikaartide õigsuse ja ajakohasuse kontrollimiseks, navigeerimistingimustega tutvumiseks, andmete võrdlemiseks ning muidugi teekonna planeerimiseks. NUTIMERI töötab arvutis ja nutiseadmes ning selle kasutamiseks on vaja andmesideühendust.

NB! Muuhulgas leiate just NUTIMEREST kõige värskemad mõõdistusandmed sel kevadel üle mõõdetud Haapsalu sadamatesse sissesõidust. Kontrollige värskeid sügavusandmeid NUTIMERE abil!

NUTIMERI kuvab Eesti ametlikke elektroonilisi navigatsioonikaarte Maa-ameti põhikaardi või ortofoto taustal. Lisaks saab sinna kuvada erinevate andmekogude andmeid, teha objektidele päringuid, määrata koordinaate, otsida objekte nime või asukoha alusel ning joonistada ja mõõta. Kaardikihtidele saab lisada andmekihte Veeteede Ameti hüdrograafia infosüsteemist HIS (sügavuspunktid, kivid ja takistused, laevavrakid), navigatsioonimärkide andmekogust (Veeteede Ameti hallatavad navigatsioonimärgid ja laevateed) ja sadamate andmeid.

TÄHELEPANU! Veeteede Amet soovitab mitte kasutada NUTIMERE rakendust esmase navigeerimisvahendina! Rakenduse töö nõuab andmesideühendust!

NUTIMERI nutikale veeliiklejale!
http://gis.vta.ee/nutimeri/

Veeteede Amet on ise Muhu väina regatil kohal laevakontrollikaatri EVA-019 pardal, jälgib olukorda, annab oma panuse regati ohutuks kulgemiseks ja soovib kõigile osavõtjatele tuult purjeisse!

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/