Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 16 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Stopperplokk
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 11 Juul 2005 15:06 
Eemal
Kasutaja avatar

kellel sihukest vanast ajast üle või teab, kel on/kust saab, andku märku! kirjeldus - sihuke plokk, millel külje peal kronsteini küljes tavaline stopper. grootsoodi tarbeks kasutatav. Pirital paadipoes oli plastmassine ja kirve hinnaga, ei kutsunud ostma...

56635519

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 13 Juul 2005 10:49 
Eemal
Kasutaja avatar

e-bay link

kui tellima hakkad anna teada, mul oleks ka mõnda vidinat vaja.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 13 Juul 2005 11:17 
Eemal
Kasutaja avatar

paraku puudub mul selline oluline detail asja juures nagu krediitkaart... seni tavalise deebetkaardiga asjad ära saand aetud igal pool ilmas...
ent samas jällegi - kui keegi tellib, siis koopereeruks!

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 13 Juul 2005 12:12 
Eemal
Kasutaja avatar

krediitkaardiga on keeruline. lihtsam on nn Cashiers check iga. Maksab ca 50 eeku pangas. Saadetakse postiga.

madis

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Plokid ja muu...
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 13 Juul 2005 14:54 
Eemal

Kas nõuka-aegse tonnise jahi küljest pärit vidinad, plokid, trossid, talrepid, roostevaba omalooming jms. võiks huvi pakkuda...? Mul terve taglase komplekt olemas, asukohaga Pärnus.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Offtopic:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 13 Juul 2005 19:28 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

vahva.madrus kirjutas:
paraku puudub mul selline oluline detail asja juures nagu krediitkaart... seni tavalise deebetkaardiga asjad ära saand aetud igal pool ilmas...
ent samas jällegi - kui keegi tellib, siis koopereeruks!

Ei olegi vaja füüsilist krediitkaarti omada.
Kliki www.seb.ee , sealt vali "Pangakaardid", edasi "U-kaart internetipoes tasumiseks" ja loe asjast!

Põhiidee selles, et kui nagunii oled SEB klient, siis saad kasvõi iga ostu jaoks eraldi virtuaalse krediitkaardi luua, sinna oma tavaliselt kontolt raha kanda (nii palju, kui konkreetse ostu jaoks vaja) ja ei pea suurt kartma krediitkaardi andmete netti lekkimise pärast, et pärast ostu eest tasumist on see kaart ka tühi.

PS! Ei tea, et Eestis teised pangad sellist võimalust pakuks. Ehk seega pole tegu mingi reklaamiga, vaid ainuvõimaliku sellise teenuse kohta info edastamisega :wink:

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: Plokid ja muu...
PostitusPostitatud: Laupäev, 16 Juul 2005 16:58 
Eemal
Kasutaja avatar

Ümiseja kirjutas:
Kas nõuka-aegse tonnise jahi küljest pärit vidinad, plokid, trossid, talrepid, roostevaba omalooming jms. võiks huvi pakkuda...? Mul terve taglase komplekt olemas, asukohaga Pärnus.

Viimati muutis Davy Jones, Teisipäev, 10 Nov 2015 20:34, muudetud 2 korda kokku.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 28 Juul 2005 12:58 
Eemal
Kasutaja avatar

Ehk saab siit abi...

http://www.pem.lublin.pl/ru/index_ru.htm

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 12 Apr 2006 10:55 
Eemal
Kasutaja avatar

Ei hakanud uut teemat tegema, kuna mure suht saranane.

Et otsin endiselt stopperit fallidele, falli läbimõõt 10mm.
Tean, et Piritalt poodidest saab aga millised on alternatiivid?
On keegi äkki Helsinkis mingi sootsa paaditarvikute poe avastanud?
Kusagilt on nagu kõrvu jäänud, et sealsed hinnad on parasjagu niipalju odavamad, et tasub ostureis ära....

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 12 Apr 2006 13:24 
Eemal

Võta http://www.promarine.ee. Siiani on sealsest poest ainult head muljed jäänud ning hinnad on samuti oluliselt paremad Pirita omadest ;)

Paadimees

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 12 Apr 2006 14:22 
Eemal
Kasutaja avatar

Paadimees, eks neid tellimuskaubaga tegelejaid on mitmeid. Iseenesest ei ole tänases EU's enam vahet, kuidas ja kellelt seda kaupa tellida. Ma ei taha öelda mitte ühte paha sõna mitte ühegi kaupmehe kohta, eks on nad just niipalju arenenud, kui on üldine Eesti mereelu. Kuid ainult ingliskeelse hinnakrja alusel ei kipu küll tavaline Eesti merehuviline mitte midagi tellima. Asjad peaksid mingil hulgal reaalselt kohal olema, seda just plokkide ja muu elementaarse tekivarustuse poolelt. Just täna käisin BBW poes. Kolm knaapi ja viis karabiinerit. Sry, aga see ei ole paadipood. Paadipood ei saa koosneda vaid kalipsodest, aerudest, päästevahenditest ja paatidest.
Normaalne oleks see, kui ma kogu Julia saaks ära remontida nii, et astun poodi sisse ja ostan letikaubana kõik vajamineva. Ime-racerite ja eriti suurte(üle 30-jalased) veesõidukite osad võivad olla tellimiskaup. No tõesti ei oe mõtet hoida raha kinni 300 m2 genu rulli all. Kuni 10-meetrisel kasutatavad elementaarosad peavad siiski kohapeal olemas olema. Täna on ju kordi lihsam sõita korraks Helsinkisse ja sealt korraga kõik vajalik mudru ära osta. Ei ole mingit tolli ega jama. Hinnad võivad seal kohati palju odavamadki olla... ja see 500 krooni edasi-tagasi laevapiletid, selle hinna kaupled raudselt koguhinnast maha. Läheb kolmapäeva päeval ikka Ridasel stopper katki, pead saama kohe kõrvalasuvast poest uue osta. See oleks normaalne. Ses suhtes on Pirita poodides midagigi saada, kuid arenguruumi on veel kolossaalselt. No ja tihti kipub sees olema just selline ultra-giga-mega asi, mida keskmine paadihuviline lihtsalt ei vaja. Kogu selle teema algataja kohta ei saa ju isegi "keskmine" öelda. Vahva.madrus vast ei ole esimest aastat merel ja peaks teadma peaaegu igat nurgatagustki, kus stopperplokke saada on. Aga näed, ei leia temagi sugune mees seda, mida vajab. Minitonnik ei vaja Harkeni ülikerget kevlarpõhjalist hardcore-racing plokki...
Üks pildike normaalse merepoe letist(see küll plokilett Helsinki messilt aga siiski):
Pilt

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 12 Apr 2006 14:56 
Eemal

Nagu on tellimuspoodidega nii ja naa, nii on ka Sinu jutuga. Kõigepealt oli minu vastus mitte Vahvale madrusele vaid Indrekule. Teiseks tuleks arvestada reaalset hetkeolukorda Eesti paadipoodides- parem tulevik on unistus. Kolmandaks kui on vaja taglases mõningad jupid välja vahetada ja just täpselt niipalju rohkem et esimesest ettejuhtuvast Pirita poest ei osta kuna on lihtsalt kirves samas ei ole ka niipalju kraami et tõttaks Soome ostma kuna transa maksab jälle omajagu (Siinkohal mõtlen Haapsalu keskselt mitte Tallinna ehk siis 500+200 eeku) ja ma tean täpselt mida mul vaja ja asi kataloogis olemas ja üsna mõni kroon soodsamalt siis why not?? Tuuakse koju kätte kah veel. Mina teen oma paadi ja jahi juures kurja pilguga ülevaatuse ikkagi eelneval hooajal ja tellin talve jooksul asjad ära. Ma ei näe mõtet viimase hetke tõmblemistel aga eks see ole kinni tõenäoliselt minus endas et planeerin asju pikemalt. Loomulikult kui on tegu hooaja sees katki mineva jupiga siis lähed Piritale ja loodad et ehk on olemas ning ostad ära. Aga eks niipalju kui on inimesi täpselt samapalju on ka arvamusi.

Paadimees

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 12 Apr 2006 14:57 
Eemal
Kasutaja avatar

Ma tasakesi lootsin miskit säärast (näidiste)valikut vähemalt meremessil näha, aga võta näpust :?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 13 Apr 2006 01:01 
Eemal
Kasutaja avatar

Aitüma, PriitV, et minugi mulje ära kirjutasid.
Nimelt on mul Pirta paadipoes ikka tekkinud tunne, et olen vales kohas.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 13 Apr 2006 02:57 
Eemal
Kasutaja avatar

Paadimees kirjutas:
tuleks arvestada reaalset hetkeolukorda Eesti paadipoodides- parem tulevik on unistus.
Loomulikult kui on tegu hooaja sees katki mineva jupiga siis lähed Piritale ja loodad et ehk on olemas ning ostad ära. Aga eks niipalju kui on inimesi täpselt samapalju on ka arvamusi.

Muidugi on lõputult erinevaid arvamusi. Kuid et tegu on äriga, siis kehtivad siin mingid kindlad seaduspärasused.
Mul oli nii au kui "valu" elada koos Eesti autonduse arenguga. 80'te lõpust tänase päevani. 15 aastat tagasi oli Eestis suhteliselt sama palju uusi välismaiseid autosid, kui on täna veesõidukeid. Ka siis ei olnud mitte essugi poest autodele saada. Ei euromasinatele, japsidele ja kõige vähem USA-rauale. Esimese tõsisema tagavaralaoga tuli turule MG-Auto ja lõi läbi. Kestab siiani ja mitte just eriti kehvalt. Samamoodi said autoesindused suhteliselt ruttu aru varuosalao vajadusest. kümme aastat tagasi sai juba paljusid elementaarseid varuosi letikaubana keaaegu kõikidele autodele v.a. ikka veel USA-raud. Siis tuli tõsisemalt turule US-Parts oma Soomes asuva suure laoga ja hakkas ka neile juppe peaaegu kohe saama. Oli see 96 vist, kui läksin õhtul poodi ja järgmine lõuna oli 64 aasta Plyl uus starter olemas. Peale seda pidi hakkama ka TOP-Parts laoseisu investeerima. Täna saad igale autole enammineva varuosa otse letist. Maksad küll natuke rohkem aga saad KOHE. Hobiautodele tellitakse kusagilt kaugelt ja otsitakse odavamat hinda, sest aega on palju.
Täpselt sama peaks praegu hakkama toimuma ka Eesti veesõidukite detailide ja varuosade müüjate hulgas. See, kes esimesena suudab tekitada pädeva varuosalao ja minitonnikule kohe õiglase hinnaga grootsoodi pööreliga stopperplokki või RJ85'le kajutilaele kinnitatavat falli lukustit(mitte "konna") pakkuda, see jääb suure tõenäosusega püsima kauaks ajaks. Tänase päeva seis on selline, et suurim valik veesõidukitele(küll rohkem mootorpaatidele) mõeldud jubinaid ripub ... Koduextra ja Tööriistamarketi merelettides. Seejuures on neist viimane kohe eriti vinge koht: GPS'id ja kompassid letile, plokistend, paar kummipaati sisse, mõni päästevest rippuma, paar mõla ka ja ongi ehe paadipood valmis. No ja näiteks paadi remondiks tuleb just sinna poodi suunduda. Tegelikult peaks neile ettepaneku tegema. Päris mõnus oleks ühest kohast osta kõik vajalik, põhjamürgist treileri varuosadeni ja sinna juurde kõik vajaminevad tööriistad, pukid, lihvmaterjalid etc. 7 päeva nädalas 9-20 lahti, mida muud saaks üldse tahta?

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 16 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid