Kipper.ee
https://foorum.kipper.ee/

Parvsaunalised pääsesid napilt eluga
https://foorum.kipper.ee/viewtopic.php?f=8&t=4195
1. leht 1-st

Autor:  Kipper [ Neljapäev, 13 Aug 2009 12:56 ]
Teema pealkiri:  Parvsaunalised pääsesid napilt eluga

Sakala:

Viljandi järvel parvsaunas aega viitnud seltskonna laupäevaõhtu lõppes kaosega, mis jäi maha möödakihutanud kaatri järellainest, ning et tegu oli juba teise samasuguse juhtumiga, pöördus sauna pidav mittetulundusühing politseisse.

Läinud suvel Viljandi järvel ujuvsauna avanud osaühingu Viljandi Parvepoisid juhatuse liikme Eduard Tani sõnul on saunalised mõlemal korral kannatanud ühe ja sama kaatrijuhi hoolimatuse tõttu. Et süüdistatav ei leidnud aega juhtunut omalt poolt selgitada, nimetab "Sakala" teda edaspidi vaid Marekiks.

"Mina seda inimest isiklikult ei tunne," kummutas Tani kahtluse, et tegu võib olla isiklikust vimmast tuleneva pahatahtlikkusega. "Veeliikluse reeglite eiramine on lihtsalt karistamatustundest välja kasvanud hoolimatus kaasinimeste vastu" jätkas ta.

Et veesõidukite liiklust järvel ei kontrollita, otsustas osaühing pöörduda abi saamiseks politseisse.

http://www.sakala.ajaleht.ee/?id=152130

Autor:  Mark [ Neljapäev, 13 Aug 2009 14:00 ]
Teema pealkiri: 

Sigadus loomulikult ja pahameel on igati õigustatud, aga mulle jäi juba hommikul seda uudist vabariiklikest lehtedest lugedes arusaamatuks, et millisel ajahetkel selle saunaseltskonna elud juuksekarva otsas rippusid :?:

Samm sammult nihkub meie ajakirjandus sihikindlalt muudkui aga tolakirjanduse poole.

Ma kujutan, ette, et kui saunaseltskonna suurus oleks olnud näiteks 11 inimest, siis oleks pealkirjaks olnud " Kümned saunalised viibisid surmasuus"
:twisted:

Autor:  peebuste [ Neljapäev, 13 Aug 2009 14:03 ]
Teema pealkiri: 

Ega see muidugi tore ei ole, kui köetud kerisega, rahvast täis leiliruum äkki tantsima hakkab. Aga eluohtlikku pole selles ikka midagi.

Autor:  Kalle Kuus [ Neljapäev, 13 Aug 2009 14:56 ]
Teema pealkiri: 

Huvitav, kuidas saunamees sellise püstüvusega alusel on üldse loa saanud järvele minna oma teenust pakkuma :lol: ! Jälle on Viljandi kohaliku Jaan Tatika käsi ehituse juures mängus olnud :lol: !

Autor:  Muhv [ Neljapäev, 13 Aug 2009 17:59 ]
Teema pealkiri: 

Saun, saunaks, aga IMHO on probleem Viljandi järvel täiesti olemas. kirjutasin vist siingi kuskil oma kogemusest sihitult ringituiskavate kaatritega, milliste ahtrilaine minu väikese, niru püstuvusega rendipaadi pea kummuli keeras. Sõudepaadiga järvel käimine on, aga aastakümneid Viljandi üks peamiseid atraktsioone olnud.

Kui ikka tiik hullamiseks väike on, siis ei maksa hullata kah.

Autor:  kontiki [ Reede, 14 Aug 2009 09:56 ]
Teema pealkiri: 

Mark kirjutas:
et millisel ajahetkel selle saunaseltskonna elud juuksekarva otsas rippusid :?:


Siis kui suurem osa õllest maha loksus :P

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/