Kipper.ee
https://foorum.kipper.ee/

Kui tuled, siis auto. Raketti laseks ka?!
https://foorum.kipper.ee/viewtopic.php?f=8&t=7325
1. leht 1-st

Autor:  rekkamees [ Esmaspäev, 28 Jaan 2013 12:07 ]
Teema pealkiri:  Kui tuled, siis auto. Raketti laseks ka?!

http://www.parnupostimees.ee/1117874/la ... -segadust/

Hea näide, kui võõrdunud võib merest olla ka mereäärse linna elanik. Natuke kehva diskussiooni püstitada, kui kaks erinevat lugu koos, kuid teise juhtumi teavitaja oli vist meeldiv erand, kes oli kursis, mida punane rakett tähendab. Kuid see jäi esialgu tuvastamata, kas laskja oli tõesti hädaline, kes jäi abita või keegi vastutustundetu tegelane. Kui teine juhtum nüüd pullitegemiseks osutub või välja selgitamata jääb, siis ühendab mõlemat juhtumit asjaolu, et need vähendavad väljakutsete usaldusväärsust.

Autor:  Kalle Kuus [ Esmaspäev, 28 Jaan 2013 13:37 ]
Teema pealkiri:  Re: Kui tuled, siis auto. Raketti laseks ka?!

rekkamees kirjutas:
http://www.parnupostimees.ee/1117874/laevatuled-ja-signaalrakett-tekitasid-segadust/

Hea näide, kui võõrdunud võib merest olla ka mereäärse linna elanik. ... mida punane rakett tähendab.... kes jäi abita või keegi vastutustundetu tegelane.... juhtum nüüd pullitegemiseks osutub... et need vähendavad väljakutsete usaldusväärsust.

Parafraseerides Oskar Lutsu "Kapsapea"(1912-1913) multifilmis kuuldud Samuel Pliuhkami repliiki: "Eestimaa häda on selles, et lolle on palju..."... :lol: !

Autor:  hsn_va [ Esmaspäev, 28 Jaan 2013 14:12 ]
Teema pealkiri:  Nu igal juhul hea

kui teatatakse ja teatakse. Kunagi 80-ndatel jäin sealsamas Pärnu kandis laiupeal hätt, ei saanud mootorit enam käima. Mingit ohtu elule küll polnud aga ega sel mobiilieelsel ajal ka mingit abi kusagilt loota polnud. Nii et tõmbasin suitsupommil splindi pealt ja merre.
Mõni aeg hiljem juhtusin kas Kihnu või Liu meestega rääkima. Nad olnud küll oranzi suitsu pilve näinud aga polnud sellest midagi arvata osanud ... :)

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/