Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 37 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Müügist maha võetud: Mootorpurjekas IVERSEN 35
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 24 Juul 2013 12:31 
Eemal
Kasutaja avatar

Paberimajandus siis korda aetud ja müügis.
Ärge arvake et midagi kohe hullusti on. See lihtsalt mu esimene MÜÜGIKS toodud alus .... ja loodan et veel tuleviku pikast nimekirjast.

http://www.veetehnika.ee/kasutatud/auto ... rhash=636e

Viimati muutis seafish, Teisipäev, 03 Dets 2013 11:54, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 25 Juul 2013 15:48 
Eemal
Kasutaja avatar

muidugi võite sarnase endale ka euroopast ise tuua :P

http://en.cosasdebarcos.com/barco_70985 ... 74568.html

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 26 Juul 2013 15:44 
Eemal
Kasutaja avatar

Päris palju küsitakse - mis juhtus. Ütlen siis veelkord. Midagi ei ole juhtunud. Minu mõte on tuua , müüki ja ise niikaua purjetada. Ja kui läinud siis ise uue järgi. Mulle on see protsess huvitavam kui lihtsalt nädalavahetusel paariks tunniks merele minna 8)

tuult purjedesse

Viimati muutis seafish, Teisipäev, 27 Aug 2013 14:13, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 26 Juul 2013 23:32 
Eemal
Kasutaja avatar

Edu! Ma proovisin, 9-nda peale jäin toppama.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 27 Aug 2013 14:32 
Eemal
Kasutaja avatar

Kuna minu töös uued suunad ja lähen jälle pikemaks ajaks Vahemere äärde siis panen paari päeva jooksul oma aluse ka ostas oksjonile ( kipperlastel siis paar päeva edumaad mõtete mõlgutamisel )( aktiveerin uuesti ka müügilingi ). Osta kohe hinnaks saab olema 18000 euri, millise hinnaga aga ära annan ( kui annan ) on veel lahtine.

Kaalun ka varjante 6000 kuni 10000 eur sõiduauto ( automaat ( soovitatavalt Saksa )) pluss raha ...
Pkkumisi võib muidugi mulle ka privasse saata.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 30 Aug 2013 13:46 
Eemal
Kasutaja avatar

no nii

http://www.osta.ee/mootorpurjekas-ivers ... 82059.html

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev, 31 Aug 2013 16:15 
Eemal
Kasutaja avatar

Kas taglas on toimiv ja komplektne?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev, 01 Sept 2013 08:21 
Eemal
Kasutaja avatar

Puudu kaks tarlepi ja besaaan masti üks kinnitus tiba arusaamatu - sellepärast ka pole püsti veel. Sestap pole veel purjede ja otstega saanud eriti tegeleda.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 04 Sept 2013 08:33 
Eemal
Kasutaja avatar

Tarlep`id leitud ja vahepeal ka soojusvaheti maha võetud ja läbi pestud, tagasi pandud. Seisev taglas peaks nüüd komplektne olema . Purjeid on kõiki üks ja mingid otsad on ka olemas ... kas ka kõik veel ei tea

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 05 Sept 2013 13:27 
Eemal
Kasutaja avatar

Olen otsustanud , et 15 tuhande juures võiks hind olla millega ära annan. Alla selle pole mõtet müüa - nii et mõelge .... kes tahab omale `kahetoalist motoriseeritud suvilat`siis praegu on see võimalus 8)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev, 09 Sept 2013 17:03 
Eemal
Kasutaja avatar

UP

Kuna Eestist ära sõit muudkui läheneb siis Ühe järeleandmise võiks ju veel teha. Hind jääb aga näiteks 8000 raha kohe ja ülejäänud näiteks 1000 raha kuus vms.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 10 Sept 2013 15:18 
Eemal

seafish kirjutas:
UP

Kuna Eestist ära sõit muudkui läheneb siis Ühe järeleandmise võiks ju veel teha. Hind jääb aga näiteks 8000 raha kohe ja ülejäänud näiteks 1000 raha kuus vms.

ma osta seda ei soovi aga paar soovitust.
1. tee ise pildid ja pane ülesse- hetkel on sul osad rootsi kuulutuse pildid mis on hoopis teistvärvi alusest ja krt teab millal tehtud.

2. pane rohkem pilte - no ei näe tulevane ostja piltidel 2-te tuba

3. alumisel pildil (ilmselt rootsi kuulutuse pilt ) seal on see alus lausa 2 mastiga või on pilt eksitav?

4. kus on tekipildid?

5. veelkord infot pole - mis plotter, nagu aru saan on võimalik nii seest kui väljast juhtida aga seda kirjas pole jne jne - lao kõik info välja siis ehk müüd kiiremini. Hetkel on välipildid nii kaugelt tehtud nagu oleks keegi väljaspoolt sadama territooriumi vaikselt pildistamas käinud :)

Ja viimane see õige magus - kus alust näha saab? Harjumaa on natuke suur, et see asukohaks märkida.

Aga eks sa ise tead kuidas müüd lihtsalt panin asjad ritta mis huvitaks mind kui ma soovin endale alust osta.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 10 Sept 2013 16:33 
Eemal
Kasutaja avatar

Arvatavasti sellised soovitused kuna soovi osta pole aga pilte tahaks rohkem näha :shock: . veetehnika müügiportaalis kuhu ka link suunab on pilte rohkem ja enamus ikka kuu vanused.Kirjeldatud ka kui kahemastilist jne. Arvan ise , et inimene kes osta soovib tuleb ikka ise vaatama ja kui ikka ette helistab siis ei pea kõiki harjumaa sadamaid läbi käima. Sellega on päris mitu seltskonda hakkama saanud aga tehinguks ei ole veel kahjuks läinud.
HJ kirjutas:
seafish kirjutas:
UP

1. tee ise pildid ja pane ülesse- hetkel on sul osad rootsi kuulutuse pildid mis on hoopis teistvärvi alusest ja krt teab millal tehtud.

3. alumisel pildil (ilmselt rootsi kuulutuse pilt ) seal on see alus lausa 2 mastiga või on pilt eksitav?

4. kus on tekipildid?

5. veelkord infot pole - mis plotter, nagu aru saan on võimalik nii seest kui väljast juhtida aga seda kirjas pole jne jne - lao kõik info välja siis ehk müüd kiiremini. Hetkel on välipildid nii kaugelt tehtud nagu oleks keegi väljaspoolt sadama territooriumi vaikselt pildistamas käinud :)

Ja viimane see õige magus - kus alust näha saab? Harjumaa on natuke suur, et see asukohaks märkida.

Aga eks sa ise tead kuidas müüd lihtsalt panin asjad ritta mis huvitaks mind kui ma soovin endale alust osta.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 10 Sept 2013 22:36 
Eemal

seafish kirjutas:
Arvatavasti sellised soovitused kuna soovi osta pole aga pilte tahaks rohkem näha :shock: . veetehnika müügiportaalis kuhu ka link suunab on pilte rohkem ja enamus ikka kuu vanused.Kirjeldatud ka kui kahemastilist jne. Arvan ise , et inimene kes osta soovib tuleb ikka ise vaatama ja kui ikka ette helistab siis ei pea kõiki harjumaa sadamaid läbi käima. Sellega on päris mitu seltskonda hakkama saanud aga tehinguks ei ole veel kahjuks läinud.
HJ kirjutas:
seafish kirjutas:
UP

mitte arvatavasti vaid nii ma kirjutasingi, et ise osta ei soovi :) lihtsalt juhtisin tähelepanu ( arvestades millal kere remont tehti ) on osad pildid järelikult väääga mitmed aastad tagasi tehtu :))))

4. kus on tekipildid?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 11 Sept 2013 08:43 
Eemal

Mida rohkem on infot ja ilusaid fotosid, seda suurem on tõenäosus, et need tekitavad huvi ka inimestes, kes ehk ei olegi varem ehk väga tõsiselt kaalunud jahi ostmist (panevad nö mõtte liikuma). Seega, minu arvates ei ole kenasid fotosid ja asjakohast infot kunagi liiga palju kui on soov võimalikult palju tähelepanu saada. Muidugi on tõsi ka see, et selle kuulutuse leiab kindlasti üles inimene, kes just praegusel hetkel, just sellise hinnaklassi jahti enesele teadlikult otsib.

Terv.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 37 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis