Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Paluks abi. Sisselogimise ajapiirang ja "rohi"
PostitusPostitatud: Neljapäev, 02 Dets 2004 17:43 
Eemal

Kuna kasutan arvutid vaid mõni kuu, siis ei taipa tast suurt midagi. Seletage palun võhikule, milles probleem? Palju kordi juhtub nii, et kui ma trükin pika teksti valmis ja vajutan "Eelvaatele" arvuti nullib kõik ära. Enam ei julge eelvaadet kasutada. Nüüd jälle, kui proovin kohe saata, kustutab kõik ära ja logib mu välja! Kuna mul on Eesti õigekirjaga probleeme, ma pean igat lauset ja sõna hoolega kaaluma, et vigu oleks vähem.Selleks kulub tohutu aeg. Paljud asjad jäävad kirja panemata. Ja nüüd, kurat, ta nullib kõik ära!!! Korduvalt ühte ja sama teksti trükkida on tüütu. Täna juba kahel korral pidin ümber trükkima. Igal järgmisel korral jääb jutt lühemaks. Arvuti on uus. Kas ma teen midagi valesti või on probleem arvutis?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 03 Dets 2004 09:36 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

Pakun, et asi on "küpsistes" (cookie). See on lihtsas sõnastuses ports informatsiooni, mille server saadab kasutaja brauserile. Iga kord, kui kasutaja läheb jälle näiteks aadressile foorum.kipper.ee võtab brauser selle serveri küpsisest mingit infot - näiteks kuidas kasutaja on sisselogimise seadistanud.

Tundub, et Sul on küpsised keelatud või neile mingi piirang pandud. Seadistamine varieerub brauserite ja nende versioonide lõikes.

Rohuks on hetkel see, et kui oled Eelvaade või Saada vajutamas, siis tekstisisestusaknas vajuta Ctrl+A (märgi kõik), Ctrl+C (kopeeri), ava programm Notepad (leiad Win süsteemis Start-Programs-Accessories alt) ja seal Ctrl+V (kleebi). Ja kui nüüd foorumis Eelvaade Su teksti ära kustutab, siis saad Notepad-st oma teksti samade kombinatsioonidega (Ctrl+A, Ctrl+C, foorumi aknas Ctrl+V) taastada.

Vist oli arusaadav? Jõudu!

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 03 Dets 2004 14:29 
Eemal

Suur tänu! Nüüd kutsun naabrimehe, kes selle õpetuse järgi mulle kõik puust ette teeb. Kardan, et endal võtab arusaamine liiga palju aega.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid