Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 19 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 12 Juun 2009 17:39 
Eemal
Kasutaja avatar

Nojah nüüd tuleks see veel kõik ära siduda sellise küllaltki spetsiifilise kohaga nagu sadam. Seejuures peab tegemist olema piisavalt jobu seadmega. :lol:

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 12 Juun 2009 20:05 
Eemal
Kasutaja avatar

See niigi kummaline teema läks nüüd täitsa lappama... :?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 12 Juun 2009 20:37 
Eemal
Kasutaja avatar

Mark kirjutas:
Priit, sul on üldpildis täiesti õigus. Grandi müüjal on kompleksse pilguga vaadates täiesti õigus: kui paadile piisavat marginaali peale väänata ei õnnestu, siis ikka riiulist paati võtta ja ahterpeeglit auke täis puurida lihtsalt ei saa. Kui marginaali piisavalt "õhku" pumbata, siis saab küll. Aga siis tulebki jälle keegi kuskilt ja hakkab kiruma, et küll kuramusel on ikka kallid hinnad jne

Ma tean, et tavaliselt on mul õigus (mõnikord ka mitte), sest ma vaatangi asju mitte pilus silmade vaid avatuma pilguga. Lihtsalt ma väljendun räigelt konkreetselt, mulli ja illi aetakse ilma minutagi piisavalt.
Algas asi siiski asjadest, mille hinnaklass ongi mõniteist tuhat! Sina näiteks hakkad ehitama asju, mille hinnaklass on äkki mõniteist miljonit? See ongi vahe.

Ja mitte mingist aukude puurimisest pole ka juttu olnud, juba sellega pani nimekaim ISE kohe ennast paika. Sellest võiks veel hakata aru saama, kui häda tuleks 50-55K maksvate toodetega. See oleks jah ülbus, kui nõuaks, et ärimehel PEAB selline summa lõdvalt taskust võtta olema. Muuseas, tuletaks meelde, et vähemalt 40K peab olema, vähemalt mingil ajahetkel :D Aga jutt et ÄRIL ei ole võimalik või et sel pole mõtet 15000 letihinnas maksvat asja hiljem näiteks 10000 krooniga maha müüa, seejuures ausalt ja uhkelt pannes kõrvale teoreetilise POSITIIVSE testitulemuse, on pullisitt ja nii vaese äriga ei tasugi asju ajada. Selline täna on, homme pole. Sellised on proovireisijad, mitte äri(mehed).

Ja just selel asja pärast ma julmalt seda kaadrit ka jobudeks nimetan. Jobud, kes mitte mingil juhul ei jäta omaenda mõttetute lõbustuste peale kulutamist aga vinguvad ka parimatel aegadel, kuidas ÄRIL raha ei ole. See ei käi küll nimekaimu kohta, sest ei TEA aga vaat tohutu paljude kohta TEAN. Ja TEAN, sest vahendasin läbi oma isikliku arve summat 100 000 krooni, ka ärimehi, kes ISE tahtsid kedagi kuskil toetada ja vastu midagi ei vajanud. Sponsorluse saaja ei tea siiani, kes talle autoehituse raha andis. Tegu siis Taavo-Erkki Vitsuti dragimasinaga, kui selle valmimine oli just sellise summa taga kinni. Ahjah, ka Siilats lubas Erkkile maad-taevad kokku. Peab uurima, kas ikka lubadused said ka täidetud... sponsorkirjasid pole autol küll peal olnud. Äkki ka "lihtsalt" toetas... :? :?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 12 Juun 2009 20:50 
Eemal

PriitV, ka mina ei armasta ümbernurgajuttu, aga veel vähem sallin ma igasugu reklaamitegijaid ja avaldajaid jmt. tegelasi kes üüratut pappi küsivad miski reklaami eest. Miks? Sest kogu selle jama peab tarbija kinni maksma. Ja enamasti tehakse seda rohkem reklaami, mida mõttetum toode on.
OT Sama lugu nende parteide toetamine maksumaksja arvelt. Nahh...i seda maksumaksjal vaja on!?

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 19 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid