Kipper.ee

KIPPER.EE

Väikelaevajuhi foorum
Logi sisse
Registreeru
Detailsem otsing
Sulge tooted

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi




Tee uus teema Vasta teemale  [ 12 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Kus asuvad slipid?
PostitusPostitatud: Teisipäev, 09 Nov 2004 18:03 
Eemal

Liitunud: Teisipäev, 19 Okt 2004 17:56
Postitusi: 6
Sügis on paras aeg selleks, et valmistuda kevadeks. Niisiis oleks vaja paljusid huvitavat informatsiooni. Eestis on väikesadamaid, on lautreid, on ka informatsiooni kuidas läheneda väikesadamale mere poolt, kuid puudub täielikult informatsioon, kuidas/millisest väikesadamast pääseb
4-6 m kaatriga merele.Muidugi slipi kasutades. Sellealast teavat on ainult mõne suurema ja väljaehitatuma väikesadama kohta.Aga teised? Püüdkem koos probleemi lahendada.

Sailor


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 09 Nov 2004 18:55 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev, 10 Nov 2003 14:39
Postitusi: 1416
Asukoht: Tallinn
Ehk on abiks:
http://marinas.nautilus.ee/index.php/mereteenistused


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev, 14 Nov 2004 16:38 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev, 29 Apr 2004 12:32
Postitusi: 4016
Asukoht: Tallinn/Noarootsi
Korralik slipp on olemas Noarootsis Österbys. Akvatoorium täiesti tühi ja kõrge veega saab 1.50 süvisega sisse. Aga farvaatrit pole, tuleb tunde järgi sõita. On olnud mõte mingid märgid panna, kui siiani pole tegudeks veel läinud, pole vaja olnud. Sisuliselt tuleb sõita muuli otsalt otse Pullapää alumisele tuletornile, kuni Haapsalu laevatee ette jääb. See siis jämedalt Holmi otsani. Pisut eksimist ja suured kivid ootavad.
Aga siit ka küsimus targematele: mida peaks kooskõlastama, et mõned laevatee väravad kevadel sisse lasta?

_________________
Micro "Julia" EST 128. Täitsa kuival maal maja taga...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: slipid tallinnas
PostitusPostitatud: Teisipäev, 10 Mai 2005 14:35 
Eemal

Liitunud: Teisipäev, 10 Mai 2005 14:25
Postitusi: 3
Asukoht: est
Paneks nüüd siia kirja, kus tallinnas ja ümbruses saab mootorpaati vette lasta, sedasi et kärurattad saaks vette. Ise tean ainult paari kohta:
linnahalli taga "telliskivi alt sisse sõita" (tasuta);
Lohusalus slip 55eeki valvega.

aga kuidas on Tilgu sadamaga? Leppneeme ja Muuga kandis slippidega?
kas on neid kohti veel?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev, 10 Mai 2005 15:38 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev, 19 Jaan 2004 12:58
Postitusi: 167
Asukoht: linnas
TOP is 50.- oli vist....aga eks Tiks kommenteeri ise :roll:
Tilgus pöle ligidal veel käind....aga eelmine suvi olevat toimind ja raha ei kysi keegi
Leppneeme vöi mis ta nyyd ongi,seal kus lootsikaatrid....ka päris normaalne..kas tökkepuu yles töstmise raha ka kysitaxe vöi saadetaxe kuhugi hoopis :roll: ei tea...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 19 Apr 2007 08:29 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev, 16 Apr 2007 21:16
Postitusi: 1245
Asukoht: Rammu / Kopli
Väiksemaid paate/kaatreid võimalik Neeme sadamast sisse lasta.

_________________
TÄNAN!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev, 13 Juun 2007 19:33 
Eemal

Liitunud: Pühapäev, 23 Mai 2004 21:01
Postitusi: 25
oskab keegi öelda, kas kusagil heltermaa kandis, salinõmmel või seal läheduses reaalseid slippe on?
plaan saastnast paadiga sinna kanti sõita, paat sealt välja ja siis autoga edasi..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 14 Juun 2007 00:10 
Eemal
Site Admin
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede, 07 Nov 2003 23:10
Postitusi: 2468
Asukoht: Tallinn; Leisi vald
Mis kasutaja Navi oskaks selle kohta öelda? ;)
Kas tal on sellekohast infot?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 14 Juun 2007 12:12 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev, 02 Okt 2006 08:20
Postitusi: 22
Asukoht: Tallinn
Escucsha, ole hea ja vaata aadressille:
http://www.ajakirinavigaator.ee/?page_id=18

Sealt leiad Hiiumaa slipikohad.

Ühtlasi kutsuks üles kipperlasi kaasa aitama slipikohtade kaardi loomisel.

Vaja on
GPS koordinaati!!! (muidu ei saa täpselt kaardile märkida, seepärast on mitmed slipid kaardilt puudu);
asukohta nimega;
lühikirjeldust;
kui võimalik, siis ka fotot.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev, 14 Juun 2007 13:01 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede, 27 Jaan 2006 17:15
Postitusi: 636
Asukoht: Meriküla
http://www.mereblog.com/?p=654 Autor Kopamees.

Pildid on tehtud eelmisel suvel, sellist paneelidest kaid seal enam ei ole, tormid uhtusid minema.

Kirjeldus: Harku vallas, Tallinnast lääne pool (15 km Haaberstist, Tabasalust ja Rannamõisa kirikust edasi), Tilgu teel on vana Tilgu sadama asukoht, kuhu vald on praeguseks rajanud slipi ja parklakoha. Mingit raha ei küsita.
Sel aastal on vald ujuvmärkidega ka tähistanud sadamasse sissesõidu, et vältida veesõidukite madalikule sattumist. Ideaalne koht jetisõitjate jaoks, ruumi palju ja kaldaelanikud ei ole müra üle kurtnud.
Muuli pikendamine käib, ilmselt viie aasta pärast on seal töötav jahtsadam. Detailplaneering on valmis, käib europrojekti tegemine. Ka populaarne grillimise ja päevitamise koht, aga ujumisvõimalused kehvad. Prügi, mis sinna toodud, paluks ka endaga tagasi viia :)

15. juulini võib sinna ligipääs raskendatud olla, sest Klooga maantee/Rannamõisa tee on praegu rekonstrueerimisel.


Edit: Ka Tilgu tee on praegu asfaltiaukudega kohutavas seisukorras, kuna praegu sõidab seal päevas kümneid ehituskoormatega autosid. Et mitte autot või treilerit lõhkuda, soovitavalt Tilgu teel sõita ettevaatlikult (2km Klooga maanteelt), tee on ka kitsas ja kurviline.

EDIT 2007 - MUU INFO: http://foorum.kipper.ee/viewtopic.php?p=14339#14339


Viimati muutis mairold, Neljapäev, 21 Juun 2007 15:54, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 15 Juun 2007 06:49 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev, 11 Nov 2006 09:37
Postitusi: 1352
Asukoht: Tallinn
Tilgu sai isegi ära mõõdetud. Seal ei ole absoluutselt mingit ohtu.

Kas ka omanik plaani avalikustada lubab ei tea veel.
igatahes üle 2,2 m laia käruga läheb raskeks ja kui paadil süvist üle 1,2 meetri. Väiksemate alustega saab ideaalselt hakkama.

_________________
Leiutaja.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede, 15 Juun 2007 19:58 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede, 27 Jaan 2006 17:15
Postitusi: 636
Asukoht: Meriküla
Eile õhtul päris hilja vihma ajal lisati Tilgu sissesõidule veel poisid, mööda sõites nägin muulil punaseid kerasid ja tööpaat ujus seal ringi. :)


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 12 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group